Laatste kans:
Laat de Tweede Kamer weten dat je
scooters op het fietspad beu bent!

De Tweede Kamer stemt binnenkort over een wet die het mogelijk maakt om scooters van het fietspad te verbannen. U dacht misschien dat het al geregeld was maar dankzij de lobby van de BOVAG, de ANWB en de scooterverkopers is dat nog niet het geval. Op 14 december zal er in de Tweede Kamer gedebatteerd en gestemd worden. De kwestie dreigt echter ondergesneeuwd te raken en moet daarom onder de aandacht gebracht worden.

Zoals het er nu uitziet twijfelen een groot aantal kamerleden en fracties over de noodzaak. Laat de woordvoerders weten waarom scooters van het fietspad geweerd moeten worden. Vooral persoonlijke ervaringen en argumenten over het gevaar en overlast van scooters op het fietspad zijn het meest overtuigend.

Schrijf een persoonlijk bericht naar één of meerdere Tweede Kamer woordvoerders en maak ze duidelijk wat u er van vindt! Stuur uw reactie zo spoedig mogelijk naar hun emailadres:

VVD: Remco Dijkstra
r.dijkstra@tweedekamer.nl

CDA: Maurits von Martels
m.vmartels@tweedekamer.nl

D66: Matthijs Sienot
m.sienot@tweedekamer.nl

ChristenUnie: Stieneke van der Graaf
s.vandergraaf@tweedekamer.nl

GL: Liesbeth van Tongeren
l.vtongeren@tweedekamer.nl

SP: Cem Lacin
c.lacin@tweedekamer.nl

PvdA: Gijs van Dijk
g.vdijk@tweedekamer.nl

Partij voor de Dieren: Frank Wassenberg 
frank.wassenberg@tweedekamer.nl

PVV: Roy van Aalst
r.vaalst@tweedekamer.nl

FvD: Thierry Baudet
t.baudet@tweedekamer.nl

DENK: Farid Azarkan
f.azarkan@tweedekamer.nl

SGP: Roelof Bisschop
r.bisschop@tweedekamer.nl

50+: Corrie van Brenk
c.vbrenk@tweedekamer.nl